Hitaxa Fast Kids

produkt dostępny bez recepty, płyn,

Desloratadyna (desloratadine)

, Adamed

Dawka:

0,5 mg/ml

Opakowanie:

60 mililitrów
dostępny, cena 21,99 zł

Koszyk:

21,99 zł

Więcej informacji o Hitaxa Fast Kids

Hitaxa Fast Kids to lek dostępny bez recepty w postaci roztworu doustnego o działaniu przeciwalergicznym. Substancją czynną jest desloratadyna, która hamuje aktywację histaminy odpowiedzialnej za wystąpienie objawów alergii, takich jak np. pokrzywka, świąd, katar, zaczerwienienie skóry lub oczu, łzawienie. Wskazaniem do stosowania leku jest łagodzenie objawów związanych z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa i pokrzywką alergiczną. Produkt jest odpowiedni dla dzieci powyżej 2. roku życia, młodzieży i dorosłych.

Kategorie Hitaxa Fast Kids

Skład Hitaxa Fast Kids

  • Substancja czynna: desloratadyna 0,5 mg/ml.
  • Substancje pomocnicze: hypromeloza typ 2910, sukraloza (E 955), bezwodny kwas cytrynowy, sodu cytrynian, niekrystalizujący sorbitol ciekły (E 420), glikol propylenowy (E 1520), płynny aromat Tutti Frutti (glikol propylenowy, substancje smakowo-zapachowe), woda oczyszczona.

Ulotka produktu Hitaxa Fast Kids

Przeczytaj dane na temat składu, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Camilia

płyn, 10 pojemników 1 mililitr

32,90 zł

Frida Baby Windi

przyrząd, 10 sztuk

49,99 zł

45,90 zł

Biogaia Protectis Baby

krople, 5 mililitrów

67,99 zł

Magnefar B6 Junior

syrop, 120 mililitrów

36,50 zł

Delicol krople na kolkę

krople, 15 mililitrów

41,99 zł

Clatra Allergy

tabletki, 10 tabletek

16,99 zł

Katarek Plus aspirator

przyrząd, 1 zestaw

89,71 zł

Allegra

tabletki powlekane, 10 tabletek

19,90 zł

Neocate Junior 1+

proszek (do wytworzenia płynu), 400 gramów (smak neutralny)

129,72 zł